O mnie - DJ Jordan z Poznania

Nazywam się Jordan Skrobała i jestem DJ’em. Z muzyką związany jestem od dzieciństwa, ponieważ gości ona w mojej rodzinie od pokoleń. Moi dziadkowie grali w różnych zespołach i orkiestrach na różnego rodzaju instrumentach. Tata miał własny zespół muzyczny, z którym od najmłodszych lat byłem związany i obserwowałem całą pracę „od zaplecza”. Będąc małym chłopcem uczyłem się gry na keyboardzie, a w wieku 15 lat zacząłem również przygodę z perkusją w orkiestrze dętej, więc instrumenty, nuty, poczucie rytmu nie są mi obce, co również przydaje mi się w mojej pracy na imprezach jako DJ. W szkole zajmowałem się nagłośnieniem i graniem na szkolnych dyskotekach. Zdobywane z wiekiem coraz większe doświadczenie w muzyce postanowiłem zamienić w pracę profesjonalnego DJ`a.

Muzyka to moja pasja i dlatego zajmuję się tym profesjonalnie, a przede wszystkim bardzo lubię to, co robię. Pozwala mi to podchodzić do mojej pracy z dużą radością i zaangażowaniem. Jako profesjonalny DJ na wesele staram się coraz bardziej rozwijać swoje umiejętności. Systematycznie biorę udział w szkolenia oraz spotkaniach dla DJ i Wodzirejów z całej Polski, zdobywając przy tym ogromną dawkę wiedzy i pomysłów. Każda impreza daje mi większe doświadczenie i uczy czegoś nowego. Różne pomysły, inwestycja w dobry sprzęt, uzupełnianie na bieżąco repertuaru – wszystko po to, by być coraz to lepszym !

Oferuję oprawę muzyczną oraz całościową obsługę imprez. Staram się jak najlepiej prowadzić uroczystość od momentu rozpoczęcia aż do samego końca. Podczas wykonywania swojej pracy nie tylko gram utwory, ale również jestem konferansjerem i zabawiam gości w roli wodzireja. Wszystkie szczegóły, repertuar, przebieg imprezy oraz pozostałe ważne kwestie ustalam z organizatorami odpowiednio wcześniej. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszam do działu „Oferta”.