Oferta: prowadzenie wesel i imprez okolicznościowych – Poznań, Wielkopolska

Contact icon 1

Zapoznaj się z moją ofertą

Szanowni Państwo !

Każda uroczystość czy impreza jest inna, dlatego trzeba podejść do niej w sposób indywidualny i omówić dokładnie cały jej przebieg oraz wszystkie szczegóły.
Oferuję oprawę muzyczną oraz obsługę wszelakich imprez tanecznych. Wykonując swoje usługi, proponuję:

Oprawę muzyczną jako DJ
Pracując na szerokim repertuarze muzycznym: od muzyki lat 60 poprzez lata 70, 80, 90 do najnowszych hitów.
Prowadzenie całości uroczystości jako Wodzirej i Konferansjer
Odpowiednie nawiązanie kontaktu oraz zabawienie gości i przedstawienie im wszystkich ważnych informacji.
Atrakcyjne i kreatywne zabawy / konkursy
Organizowane na wysokim poziomie, dopasowane do charakteru imprezy. Rozbawiają gości oraz dają chęć do rywalizacji i świetnej zabawy.
Ciekawe animacje taneczne oraz tańce integracyjne
Dają mnóstwo pozytywnej zabawy zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników a przy okazji wyciągają na parkiet nawet tych najbardziej nieśmiałych uczestników imprezy.
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy
Wysokiej jakości, odpowiednio dostosowany do każdej sali a do tego estetycznie zagospodarowane stanowisko.
Dodatkowe efekty - wytwornica dymu, bańki itp
Użyte z odpowiednia ilością tworzą wspaniały efekt i urozmaicają zabawę na parkiecie.
Rekwizyty, gadżety do animacji tanecznych
Pozwalają wprowadzić małą zmianę „klimatu i odświeżenia” a także ubarwić zabawę.
Pomoc przy organizacji i planowaniu uroczystości
Na spotkaniu omówimy wszystkie szczegóły oraz charakter imprezy a także stworzymy wspólny scenariusz.
Umowę dającą gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie
Odpowiednie zabezpieczenie dla każdej ze stron.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka i pozostaje w pamięci na całe życie. Dlatego też podczas tego wyjątkowego wieczoru i nocy chcę stworzyć dla Państwa znakomitą zabawę i zapewnić niezapomniane emocje. Prowadzę wesela zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Jest to wyjątkowy dzień dla Państwa Młodych, więc uroczystość ma wypaść tak jak sobie wymarzyli, a ja postaram się zrealizować to jak najlepiej. Jestem zawsze bardzo chętny i otwarty na różnego rodzaju propozycje i rozwiązania. Sam chętnie służę pomocą i doświadczeniem w podjęciu decyzji, co do pewnych kwestii czy wątpliwości.

Każde urodziny obchodzimy tylko raz w roku, a więc chcemy świętować je jak najlepiej. Szczególnie imprezy osiemnastkowe są wielkim wydarzeniem i kolejnym etapem w naszym życiu, do których chętnie wracamy we wspomnieniach po latach. Na imprezach urodzinowych przeważnie spotykają się goście w różnym wieku, dlatego muzyka ustalana i dobierana jest odpowiednio pod względem wieku i upodobań uczestników uroczystości.

Imprezy szkolne to z reguły  studniówki, bale gimnazjalne, absolutoryjne, magisterskie, które są zakończeniem pewnego etapu i rozdziału w życiu. Taka impreza pozwala odstresować się od nauki i egzaminów oraz podsumować i powspominać  ze znajomymi miłe i wspólnie spędzone chwile. Dlatego podczas takiego wieczoru chcę stworzyć dla Państwa wspaniałą zabawę w tanecznych, radosnych rytmach, które pozwolą zaszaleć na parkiecie i wyśmienicie się bawić.

Wszystkie szczegóły: repertuar, przebieg uroczystości oraz kwestie organizacyjne ustalane są z organizatorami indywidualnie i z odpowiednim wyprzedzeniem.

Repertuar to bardzo ważna kwestia podczas każdej imprezy. Dlatego też staram się szczegółowo omawiać go z organizatorem, wysłuchać propozycji oraz zaproponować coś od siebie, kierując się doświadczeniem i dostosowując się jednocześnie do wszelkich życzeń oraz sugestii.

MUZYKA

jaką proponuję i posiadam w swoim zbiorze to przeboje zarówno zagraniczne jak i polskie, znanych wykonawców i zespołów, zaczynając od muzyki lat 60-tych poprzez lata 70-te , 80-te , 90-te aż po najnowsze hity. Podczas zabawy tanecznej dostosowuję utwory do atmosfery panującej na parkiecie, jednocześnie zabierając gości w różne klimaty i gatunki muzyczne. Również przerwy uzależnione są od wielu czynników, np. od kondycji gości oraz od czasu serwowania dań. Zawsze współpracuję z obsługą lokalu odnośnie godziny i czasu wydawania posiłków, tortu, itp. Podczas przerw i posiłków gra delikatnie stonowana muzyka.

Zobacz: Oprawa muzyczna imprez